Nasza Oferta

IT Manager Online jest usługą, którą zawsze dopasowujemy do potrzeb klienta. To Twoja firma i jej potrzeby są najważniejsze.
Poniżej możesz zobaczyć kilka przykładowych obszarów, którymi Twój nowy IT Manager Online może się zająć już za chwilę:

Planowanie

Stworzenie długofalowej strategii IT Twojej firmy

Pomoc użytkownikom

Bieżące wsparcie i szkolenia pracowników z systemów IT

Optymalizacja kosztów

Weryfikacja i optymalizacja kosztów związanych z IT

Bezpieczeństwo

Stały monitoring komputerów i systemów IT

Zarządzanie IT

Bieżące zarządzanie systemami informatycznymi i telekomunikacyjnymi

Podwykonawcy

Zarządzanie relacjami z dostawcami usług IT i telekomunikacyjnych

Utrzymywanie na etacie dedykowanego IT Managera jest dla małej lub średniej firmy bardzo dużym obciążeniem. Faktem jest, że lokalny IT Manager będzie wymagał wakacji, szkoleń, zwolnień lekarskich i będzie często szukał lepszej pracy gdyż zapotrzebowanie na takich specjalistów jest wciąż duże.

Jak w takich warunkach osiągnąć maksymalne korzyści z IT i Interentu a jednocześnie utrzymywać koszty pod kontrolą? Według nas najlepszą odpowiedzią jest IT Manager Online. Za ułamek kosztów etatowego IT Managera otrzymasz dedykowaną osobę, która jest dla Ciebie zawsze dostępna tyle, że nie zawsze jest w biurze.

Korzystając z naszej usługi dostaniesz kogoś, kto pomoże Ci podjąć najlepsze decyzje w trakcie negocjacji z dostawcami usług i sprzętu IT, pomoże Ci zaplanować długofalową strategię IT, sprawdzi czy Twoja firma nie jest narażona na ryzyka związane z technologiami komputerowymi, itd. Będzie Twoim nowym, lepszym szefem IT ale przy dużo niższych kosztach. Będziesz miał zawsze dostępną osobę, która będzie reprezentować Twoje interesy i pomoże w poruszaniu się w gąszczu współczesnych technologii informatycznych przy zachowaniu pełnej dyskrecji.

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu działami IT w firmach każdej wielkości od małych firm rodzinnych aż do międzynarodowych korporacji. Nawet, jeśli osoba, którą obecnie masz na stanowisku szefa IT jest bardzo doświadczona to i tak może się zdarzyć, że w niektórych obszarach jest lepsza a w innych słabsza. Za naszą usługą stoi zespół doświadczonych szefów IT i jeśli osoba wyznaczona do kontaktów z Twoją firmą nie jest ekspertem w obszarze, który Cię interesuje to ma zawsze za sobą naszą grupę specjalistów. Korzystając z naszej usługi masz pewność, że pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie Twoich problemów IT.

Naszą rolą jest pomóc Twojej firmie w rozwoju przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Jak pewnie niejednokrotnie się przekonałeś różni dostawcy próbowali Cię przekonać do zakupu tego czy innego rozwiązania informatycznego. Bardzo często są to rozwiązania dla Ciebie przydatne ale zdarza się też, że sprzedawca chce sprzedać swój produkt bez względu na to czy jest Ci on faktycznie potrzebny. Nie będąc ekspertem w dziedzinie IT nie zawsze jesteś w stanie ocenić takie oferty. My pomożemy Ci podjąć decyzję jako, że pracujemy w Twoim interesie. Jeśli zdecydujesz się na zakup takiej oferty poprowadzimy dla Ciebie projekt tak by zakończył się o czasie, przyniósł zakładane efekty i nie przekroczył budżetu.Poniżej możesz zobaczyć kilka przykładowych obszarów, którymi Twój nowy IT Manager Online może się zająć już za chwilę:


Zarządzanie systemami informatycznymi i telekomunikacyjnymi.

Zaplanowanie, wdrożenie i monitorowanie strategii zarządzania kopiami bezpieczeństwa Twoich danych.

Stworzenie długofalowej strategii IT Twojej firmy

Ograniczenie kosztów IT

Szkolenia Twoich pracowników

Zarządzanie relacjami z dostawcami usług komputerowych i telekomunikacyjnych

Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów z nierzetelnymi dostawcami

Zarządzanie projektami IT

Ogólne doradztwo w zakresie informatyki i telekomunikacji

Planowanie budżetów na IT

Audyty informatyczne

Weryfikacja legalności oprogramowania

Dokumentacja systemów IT

Weryfikacja dotychczasowych kosztów poniesionych na IT i zaplanowanie ich optymalizacji

Proaktywna weryfikacja systemów IT by zapobiec awariom

Zarządzanie zespołem lokalnych techników i administratorów

Tymczasowe zastępstwo Twojego szefa IT

Wiele, wiele innych

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej o tym jak IT Manager Online może pomóc oszczędzić Twoje pieniądze a przy tym usprawnić działanie Twoich systemów informatycznych i telekomunikacyjnych!
Z przyjemnością odwiedzimy Cię w biurze by porozmawiać o szczegółach.

Zadzwoń lub napisz do nas:

Telefon: +48 533 482 530

Email: biuro @ itmanageronline.pl